Bitcoin america, Bank of america pripažįsta bitcoin yra pavojus sec ataskaitoje

Fondo valdytojai žr. „Bitcoin Bubble“, „Survey Says“ - Švietimas -

Bank of america pripažįsta bitcoin yra pavojus sec bitcoin america Video: The Choice is Ours Official Full VersionBirželis Kasmet pateikus Saugumo ir keitimo komisijai, didžiausias bankas išreiškė susirūpinimą dėl galimybės kriptūryčių valiutai pakenkti didžiųjų bankų kontrolei.

btc rinkimų rezultatai

Padaryk visa tai sunkiai Jau seniai buvo spėjama, kad Bitcoin ir kiti kriptokursai kelia grėsmę didiesiems bankams ir tradicinėms finansų institucijoms. Be to, pateikiant paraišką taip pat pažymima, kad kriptokursai gali sukelti rimtų problemų, susijusių su klientų lėšų judėjimo stebėjimu, todėl gali būti lengviau laikytis taisyklių.

Atsižvelgiant į tai, Bank of America nepaprastai prisijungė prie banko klubų, kurie neleidžia klientams naudoti kreditinių kortelių įsigyti kriptokursų, teigdami: "Tai tik mūsų nuomonė, kad čia klientai turėtų būti atsargūs.

kas lemia bitcoin kainą

Praėjusią savaitę pagrindinė kredito kortelių kompanija "Visa" sukėlė klaidingą klaidą, kuri keletą kartų dubliavo "Coinbase" klientų pirkimo užsakymus. Klaida, kurią "Visa" iš pradžių kaltino populiaria kripto valiutos keitimo operacija, nusausino daugybę klientų sąskaitų ir sukėlė daugybę galvos skausmų.

bitcoin mokėjimo integracija

Nors Bitcoin ir kripto valiutos šalininkai jau seniai spėję, kad didžiuliai bankai bitcoin america finansų įstaigos kyla grėsmė naujai decentralizuotoje rinkoje, Banko amerikiečiai kasmet pateikia SEC, yra pirmas kartas, kai šis teiginys buvo užfiksuotas popieriuje. BofA baimė nėra be patvirtinimo.

Leiskite mums žinoti žemiau esančiose pastabose!

bitcoin pelnas dabar muskus

Taip pat perskaitykite