Bitcoin azija

bitcoin azija

bitcoin azija

Naudojant Bitcoin, galiausiai susidaro apie 22 megatonus anglies dioksido CO2 Kiekvienais metais. Šis išmetamųjų teršalų lygis yra lygus Jordanijos ir Šri Lankos tautoms, apie tai praneša Joule mokslo žurnale paskelbtas tyrimas.

bitcoin azija

Kaip Bitcoin gali gaminti CO2? Kai TUM tyrėjai birželio viduryje paskelbė savo Bitcoin anglies pėdsakų analizę, iki šiol tai buvo išsamiausia tokio pobūdžio informacija. Tyrimas susidūrė su realybe, kiek energijos turi veikti kriptovaliuta, ir galimą tų operacijų poveikį mūsų aplinkai. Masinis energijos suvartojimas iš viso maždaug 46 teravatvalandės arba TWh per metus lemia didžiulį anglies dvideginio išmetimą arba 22—22,9 megatono per metus.

Dvejetainis robotas ir avis Belgija bitcoin pelno Biržos apžvalga. Galutinis tokenų kiekis pajamos kriptovaliutos uždirbti nemokamai bitcoins iš karto dogecoin litecoin 25 kaip uždirbti pinigus iš karto internete. Kaip kriptovaliutos prekybos botas kriptovaliutos prekybos botas iš interneto namuose turiu uždirbti pinigus dabar naftos ir dujų prekybos bendrovėms Kriptovaliutos Piniginė Bitcoin azija - Kaip prekiauti kriptovaliuta su paypal?

Iš kur ši energija? Apytiksliai suvartoję Bitcoin energijos suvartojimą, tyrimą baigę mokslininkai Christianas Stollas, Lena Klaabenas ir Ulrichas Gallersdorferis ėmėsi nustatyti energijos šaltinį.

bitcoin azija

Mokslininkai naudojo šią informaciją kartu su statistiniais duomenimis apie energijos gamybos anglies dioksido intensyvumą atitinkamose šalyse, kad sudarytų bitcoin azija Bitcoin anglies bitcoin azija. Kaip su tuo susitvarkyti Mokslininkai metų metus kvestionavo kriptovaliutos poveikį aplinkai, tačiau šis tyrimas atskleidžia išsamiausią to poveikio analizę.

Jis toliau pasiūlė susieti daugiau Bitcoin kasybos ūkių su atsinaujinančiais energijos ištekliais, kad būtų galima subalansuoti ekologinį poveikį.

Iki to laiko Bitcoin į atmosferą išskirs tiek pat CO2, kaip ir didmiesčio rajonas.

Bitcoin BAD NEWS!!! But There's Good Crypto News in 2021 Too!

Taip pat perskaitykite