Bitcoin galvosūkiai

Hašas - dėlionė „Bitcoin“

Taigi kalnakasiai karštligiškai bando pirmieji išspręsti galvosūkį. Šiame skyriuje aptarsime šiuos klausimus: Kas tiksliai yra šis galvosūkis?

Ar galime saugoti bitcoin?

Kaip jis yra integruotas į Bitcoin sistemą? Nesudarančių sistemų kūrimu. Gal geriausia realaus pasaulio analogija su maišos įspūdžiais yra pirštų atspaudai.

Kaip kvantiniai kompiuteriai gali pavogti jūsų bitcoin

Įsivaizduokite, kad jums yra paimtas pirštų atspaudų pavyzdys ir jūsų paprašoma išsiaiškinti žmogaus, kuriam priklauso šis pirštų atspaudas, ūgį, svorį ir bendrą išvaizdą. Ką tu darytum? Kad tai būtų šiek tiek sunkiau, tarkime, kad tarp pirštų atspaudų ir kitų žmogaus ypatybių pvz.

Tuomet geriausias jūsų pasirinkimas būtų paimti kiekvieno Žemės žmogaus žmogaus pirštų atspaudus ir palyginti juos su atitinkamu pirštų atspaudu, kol surasite atitiktį ir sustosite.

Kaip kvantiniai kompiuteriai gali pavogti jūsų bitcoin - Mokslas + technologija

Jei jums nesiseka, teisingas asmuo būtų paskutinis, kurį patikrinote, o tai reiškia, bitcoin galvosūkiai jūs jo ieškosite ateinančius 13 metus, darant prielaidą, kad tikrinsite vieną žmogų per minutę o Žemės populiacija yra apie 7, milijardų. Vis dėlto, jei jums pasisekė, tikimasi, kad ieškosite to žmogaus tik pusę to laiko.

Blogos naujienos ah?

bitcoin galvosūkiai

Grįžkime prie mūsų maišos galvosūkio. Todėl vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, yra išbandyti visas įmanomas skaitmenų tam tikro ilgio kombinacijas po vieną. Apie šį aparatą jūs bitcoin galvosūkiai nežinote, jis veikia kaip bitcoin galvosūkiai - nematote jokio ryšio tarp jūsų įdėtų simbolių ir jo sukuriamų simbolių. Vienintelė jūsų pastebėta taisyklė yra bitcoin galvosūkiai, kad nesvarbu, kiek ženklų įdėjote į mašiną, pagaminta išvestis visada būna vienodo ilgio. Vienas mažas techniškumas: Mašinos naudojami simboliai ir jūsų įvestis, ir išvestis yra sudaryti tik iš dešimties skaitmenų 0—9 ir šešių raidžių a — f.

Tai reiškia, kad kiekvienas įvesties ar išvesties simbolis gali būti vienas iš 16 simbolių. Dėlionė iš esmės yra žodis simbolių sąrašasvadinkite jį A, kuris žymi mašinos bitcoin galvosūkiai, kad ją išspręstumėte - jūsų užduotis yra rasti teisingą įvestį kitą žodįvadinkite iti B, pavyzdžiui, kai įdėsite B į mašiną gausite A kaip išvestį. Pradėkime nuo paprasto atvejo, tarkime, kad mašina gamina vieno simbolio išvestis.

Tai reiškia, kad yra tik 16 skirtingų galimų išėjimų. Taigi, jei bandysite visus galimus ženklus bitcoin galvosūkiai ir prekyba į btc arba eth — f, surasite atitiktį, t.

BITCOIN IS DEAD. MY LIFE IS RUINED... What if my ex-wife leaves me?

Visų pirma reikia bent 16 palyginimų visiškai tikras kad bus rasta atitikmuo. Komplikuodami tai šiek tiek toliau, apsvarstykite atvejį, kai mašina sukuria 2 ženklų išvestį, o ne vieną, kaip ankstesniame pavyzdyje. Atminkite, kad padidinus įrenginio išvesties ilgį vienu simboliu, bandymų, kuriuos reikia atlikti, skaičius padidėja viena didumo tvarka mūsų pavyzdyje 16 kartų! Taigi vieno simbolio išvestis lemia 16 bandymų, 2 ženklų išvestis - bandymus, 3 ženklų išvestis - bandymus ir tt.

bitcoin galvosūkiai

Taigi, ko gali paklausti, kas yra didžiausia problema? Kompiuteriai šiomis dienomis veikia taip greitai, kad galite sukurti programinę įrangą, kuri per kelias sekundes apskaičiuos visus bandymus! Na, galbūt pastebėjote, kad bandymų skaičius auga eksponentinis būdas! Tai reiškia, kad už X simbolių išvestį turėsite atlikti x16 bandymus! Norėdami išvesti 40 ženklų, turėsite atlikti bandymus!!

А мне приходится бодрствовать, пока он ест. Ты хоть раз пытался уснуть, когда кто-то теребит тебя за сосок.

Šis skaičius yra toks milžiniškas, joks šiuolaikinis kompiuteris negali atlikti šio skaičiaus bandymų, net jei jis veikia nuolat iki saulės sistemos griūties. Jei vis dar nesate įsitikinę, kad maišos galvosūkis yra sunkus, galbūt norėsite jį išbandyti ir rasti šios dėlionės sprendimą: Suraskite simbolių sąrašą, kuriuos pateikę bitcoin galvosūkiai SHA1 mašiną gausite visų išvestį. Mašiną galima rasti svetainėje sha1-online. Tas kalnakasis, kuris prideda tą bloką, yra pirmasis, kuris bitcoin galvosūkiai maišos galvosūkio sprendimą.

Norėdami suprasti šį galvosūkį, turime žinoti, kaip atrodo blokas.

Informacija sekama toliau. Trumpai tariant, blokas grandinės bloke yra tam tikra duomenų struktūra, kurią sudaro: Kolekcija, tai yra sprendimo branduolys, bloko dalis, kuri suteikia teisę kalnakasiui už operacijos mokestį. Žemiau esančiame paveikslėlyje galite pamatyti šias 3 savybes: nonce paskutinėje geltonoje eilutėjenuoroda 'ankstesnis bloko maišas' ir operacijų sąrašas pilkomis eilutėmis paaiškinta paryškinta figūros dešinė pusė netrukus.

Ankstesniame klausime aprašytas maišos galvosūkis buvo a konkretus ženklų, kuriuos mašina sukūrė kaip išvestį, sąrašas, bitcoin galvosūkiai jį išspręsti, reikia rasti įvestį, kuri tai sukuria konkretus išėjimas. Nors dėlionės yra daug lengvesnės, tačiau tam reikia laiko ir energijos sunaudojančios problemos.

Pin on Investicinės įžvalgos

Aukščiau pateiktame paveikslėlyje šachtininkas atlieka daugybę bandymų, kad išspręstų galvosūkį. Vienintelis laukas, kurį kiekviename bandyme leidžiama pakeisti, yra noncefas.

Орел поддерживал коляску Николь, пока они по эскалатору спускались к центру главного транспортного комплекса. Она быстро огляделась. Станция во всем была идентична той, которую Николь помнила по Узлу, оставшемуся возле Сириуса.

Kiekviename bandyme šachtininkas sujungia ką tik pasirinktą nonce, operacijų sąrašą, kurį jis norėjo įtraukti į bloko grandinę, ir nuorodą į ankstesnį bloką kartu, tada įveda jį į SHA1 mašiną. Tikiuosi, kad jums patiko skaityti, pamatysime kitame įraše!

bitcoin galvosūkiai

The Author has not filled his profile.

Taip pat perskaitykite