Bitcoin rally

Techninė analizė: weekend bitcoin price rally paaiškinimas - Bitcoin

crypto miner pelningumas

Savaitinė bitcoin diagrama. MACD indikatorius rodo Uparty sankryžą ir perėjimą į žaliąją zoną.

kaip pradėti su bitcoin

Nors sunku pasakyti, kiek ilgai truks šis laikotarpis, prekybininkams tai tikrai yra ženklas pirkti. Nors vien tik CME ateities sandorių atotrūkis nieko negarantuoja, pastaruoju metu jis tapo labai patikimu rodikliu, o buliai džiaugtųsi tokiu augimu, be kitų rodiklių.

bitcoin teisėtumas

Paskutinis buliaus rodiklis dienos diagramoje, įjungtasį kurį noriu atkreipti dėmesį, yra santykinis stiprumo indeksas RSI. Buvo žemiausias taškas - 17,65, ir, nors RSI šiuo metu neveikia, jo vertė viršija Kai RSI artėja prie 30, jis siunčia signalą prekybininkams pirkti. Gal kažko praleidome? Meškiukai gali tai vertinti kaip ženklą, kad kaina kris, ir jaučiai gali tai suprasti kaip turtą, kuris išlaiko kainą prieš pakeisdami.

Taip pat perskaitykite: "CoinAgenda" pristato "Blockchain" lyderius "Vegas" 25 d. Pagal Elliotto bangos teoriją dabartinis judėjimas turėtų pasiekti didesnį scenarijų per 5 th etapą, nuo kurio būtų atsižvelgiama į pelną. Senoji tendencijos linija, prasidėjusi m.

Signalas ir MACD linija žemyn. Šiuo metu RSI sumažėja iki Paprastai prekybininkai apie 30 rodmenų laikomi pirkimo signalu, o savaitinį RSI vertinu kaip teigiamą rodiklį.

Willy Woo BITCOIN PRICE PREDICTION For August \u0026 December 2021

Nepaisant to, visi bitcoin rally rodikliai leidžia manyti, kad lokiai laikinai paliko savaitinė bitcoin diagrama ir mes nelaukiame tokios šaltos savaitės.

Tai gali atverti augimą iki USD bitcoin rally kitą svarbiausią pasipriešinimo lygį.

Taip pat perskaitykite