Btc laikrodžiai

Pagrindinė plokštė Asrock H PRO BTC - UAB 'eComp'

btc laikrodžiai

Nesutinka grąžinti prašymus ar grąžina. Po pardavimo paslaugos: 1. Dėl specialių prekes, ne grąžinamosios išmokos ar grąžina yra priimama po pristatymo 2.

btc laikrodžiai

Dėl rinkos svyravimų, produktų kainos gali būti pakeistas bet kuriuo metu po jūsų pirkimo. Mes neprisiimame prievolės iš anksto ir kainos kompensaciją.

btc laikrodžiai

Naudotos btc laikrodžiai Mes garantuojame, galia ir galios parametrai, tačiau išvaizda nėra garantuotas. Prašome apsvarstyti prieš perkant.

Parašyti atsiliepimą

Jei tai yra garantija politikos, su trūkumais, miner, remontą gali atlikti nemokamai, po garantinio laikotarpio, mašina turi mokėti už remontą pagal faktinę situaciją. Mokėti pristatymo mokesčio, kai laivybos atsarginės dalys garantinio laikotarpio metu 5.

Bitcoin Devastating News! New China BTC Ban! [Crypto News 2021]

Jei turite kokių nors klausimų, kai gauna paketą, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba. Nemokamas pristatymas numatytasis DHL 2.

Energijos Efektyvumas: 0. Vardinė Įtampa:

Ypatingieji reikalavimai, prašome susisiekti su klientų. Žymos: btc miner asic miner, btc miner, ethereum miner, antmin, asic, bitcon miner antminer, eth miner, antmin s9, asic miner, antminer s17 Produktų Statusas.

btc laikrodžiai

Taip pat perskaitykite